Autor

Daniel Walas

Zafascynowany technologią i książkami każdego rodzaju bloger z Wrocławia. Moją pasją jest technologia oraz sport. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć pisz maila. Zagorzały fan Ingress oraz Pokemon Go

 

Nowego Galaxy s8 zobaczymy już pod koniec marca !

Spekulacje na temat wyglądu i parametrów urządzenia przekroczyły bramy internetu już ponad miesiąc temu. Mogliśmy zobaczyć prototyp na YouTubie, a na paru stronach internetowych specyfikację. Możemy powiedzieć, że nic nas już zaskoczyć nie może. Aby napewno ?

Tego dowiemy się już 29 marca.  Smartfon zostanie zaprezentowany na konferencji już za 11 dni a jestem pewien, że tej daty nie może się doczekać wielu fanów i miłośników technologii.

Samsung Galaxy S8 ma być ładniejszy od poprzedników. Ma posiadać ekran o wielkości 5.8” cala, aparat o rozdzielczości 12 megapixeli i ponad 4 GB ramu. Nie wiemy co z tego się potwierdzi jednak niepokoji mnie informacja o baterii. Ma mieć ona pojemnośc 3000 mAH. Jest to mniej niż ma jego poprzednik Galaxy s7 ale Samsung z pewnością wprowadził wiele zmian, które będą miały wpływ na długość życia na jednym ładowaniu.

O wszystkim dowiemy się już niedługo. W specyfikacjach z internetu napewno jest wiele prawdy jednak jestem pewien, że Samsung nas czymś zaskoczy. Na taką niespodziankę musimy jeszcze chwilę poczekać.

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...

Dodaj komentarz

Skomentuj