5 najciekawszych watchface’ów na android wear

Android Wear5 najciekawszych watchface'ów na android wear

Jako, że idea inteligentnych zegarków szybko się rozprzestrzenia przygotowałem dla was 5 watchface’ów, które moim zdaniem napewno wam się spodobają.

5. The Hundreds Watch Face.


Najpierw zacznę od numeru 5 a jest nim The Hundreds Watch Face. Jeżeli ktoś lubi minimalizm to właśnie ten watchface jest dla niego. W opcjach mamy wybór ustawienia czasu na 24h i 12h oraz tapety. Tapetę możemy wybrać sami albo ustawi nam ją samodzielnie zegarek.

image

image

4. Mural watchface


Na czwarte miejsce zasługuje aplikacja Mural watchface. Mamy w niej do wyboru 500px zdjęcia jako tapetę. Na ekranie zegarka możemy zobaczyć godzinę i datę oraz baterię telefonu i zegarka a są one umieszczone w dwóch bańkach. Wygląda to tak :

image

image

3. Instaweather


Na trzecim miejscu w moich ulubionych watchface’ach jest Instaweather. Aplikacja zawiera 9 watchface’ów, z których każdy jest inny. Pierwszym jest Meteogram nastepnie Hourly Forecast, LCD Weather i mój ulubiony Weather Forecast. Możemy w nim ustawiać kolory. Mamy pogodę na dwa następne dni oraz datę wschodu i zachodu słońca.

image

2. FORM watchface


Jest to zwyczajny watchface albo bardzo ładny. Jeżeli mamy aplikację Muzei możemy wybrać z niej tapetę dla naszego watchface a będzie się ona zmieniała co jakiś czas. Mamy również do wyboru 5 kolorów.

image
image

1. Minimal & Elegant Watchface


Na pierwsze miejsce oczywiście zasługuje aplikacja Minimal & Elegant. Charakteryzuje się ona Little World czyli małymi obrazkami na samym dole ekranu. Jest to świetny pomysł by wykorzystać puste miejsce z dołu ekranu w Moto 360. Aplikacja ma bardzo dużo opcji by móc zmodyfikować wygląd watchface takich jak ustawienia czasu, koloru, czcionek, pogody, i Little Worlds. O funkcjach tej aplikacji można by dużo mówić po prostu sami sprawdźcie !

image

image

Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje watchface’ów piszcie w komentarzach !

Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.