Monsters Ate My Birthday Cake za darmo w Google Play

GryMonsters Ate My Birthday Cake za darmo w Google Play

Od dzisiaj do końca tygodnia możemy korzystać z niecodziennej promocji, która dał nam Google. Grę możemy dostać  za darmo klikając na  baner w aplikacji google play lub wpisując kod MONSTERSCAKEFREE  .

Jak to często bywa, wszystko zaczyna się na magicznej wyspie. W tym przypadku na wyspie Gogapoe – zamieszkiwanej zarówno przez ludzi, jak i stwory. Początkowo misja ma na celu odzyskanie tortu urodzinowego Niko, jednak z czasem przeradza się w wojnę o losy samej wyspy. Wiadomo jednak, że tort też jest niezwykle ważny!

 

 

POTWORNA MIAZGA!

W wyprawie Niko towarzyszy mu całe mnóstwo przyjaznych stworów, które wykorzystują swoje zwariowane moce, by niszczyć przeszkody i poniżać wrogów. Hordy złowrogich potworów będą starały się wprowadzać zamęt i ogólnie być namolne, jednak to wszystko da się załatwić przy pomocy uderzeń głową, mrożących oddechów, cuchnących chmur czy tęczowych wymiotów.

ĆWICZ SWÓJ MÓZG!

Nawet mając u boku swoich towarzyszy, trzeba będzie ruszyć głową, żeby rozwiązać te wywołujące uczucie mrowienia w mózgu łamigłówki. A czy wspomnieliśmy już o premiowanych wyzwaniach, dzięki którym zdobędziesz znakomite gwiazdki? Przecież lubisz gwiazdki, prawda?

NIGDY NIE ZASZKODZI POMÓC!

Jeśli dodatkowe zadania są Twoim hobby, to wyspa Gogapoe oferuje mnóstwo ludzi i stworów, którym trzeba udzielić pomocy. Podaruj im odrobinę swojego serca, a odkryjesz ukryte przejścia, odblokujesz dodatkowe poziomy lub zdobędziesz wyjątkowe łupy, takie jak specjalne kostiumy, które zapewnią Niko jego własne, przebiegłe moce!

ZNAKOMITE STEROWANIE DOTYKIEM!
Dzięki innowacyjnym przyciskom do sterowania, które są tak gładkie, że nadawałyby się do smarowania tortownicy, kontrolowanie drużyny dużych i owłosionych stworów nigdy nie było tak proste. Wystarczy jedynie narysować ścieżkę, a stwory podążą za Twoimi instrukcjami, nawet jeśli przełączysz się na innego stwora, żeby wykonać inne zadanie.

ORYGINALNA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA AUTORSTWA DISASTERPEACE!
A gdyby tego było mało, wisienką na tym olbrzymim torcie jest 60 słodkich minut oryginalnej muzyki napisanej przez niezwykłego kompozytora Disasterpeace. To wręcz deser dla Twoich uszu!

Ocal świat i zaspokój swoje potworne, tortowe pragnienie raz na zawsze w MONSTERS ATE MY BIRTHDAY CAKE!

 

Polecam jak najszybciej skorzystać z promocji bo okazja się nie powtórzy !

 

[pb-app-box pname=’com.SleepNinjaGames.MAMBC’ name=’Monsters Ate My Birthday Cake’ theme=’discover’ lang=’pl’]

Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.