Recenzja słuchawek MF-450 firmy Forever

RecenzjeRecenzja słuchawek MF-450 firmy Forever

Firma Forever pisze o urządzeniu, jak krystalicznie czysty dźwięk posiada ich urządzenie oraz, że są idealne dopasowane dzięki innowacyjnym wkładkom jak i posiadają funkcje komend dzięki którym odebranie połączenia nie będzie potrzebowało naszych rąk a to wszystko za bardzo małą cenę . W tej recenzji dowiemy się czy te słuchawki nadają się do codziennego użytkowania.

Włączenie i podłączenie

Włączenie słuchawek jest banalnie proste. Jedyne co musimy zrobić to przycisnąć dłużej środkowy przycisk ( jest ich trzy) dopóki dioda nie zaświeci na niebiesko. Gdy świeci na zmiennie czerwony-niebieski oznacza to, że oczekuje na połączenie z urządzeniem, który puszcza muzykę. Wtedy wchodzimy na telefonie w ustawienia>bluetooth i wybieramy nasze słuchawki. Po chwili możemy w pełni korzystać z słuchawek.

image

Zawartość

Po wyjęciu słuchawek z pudełka możemy zauważyć dodatkowe akcesoria jak kabel USB, 2 dodatkowe wkładki i oczywiście instrukcja.

Dźwięk i komendy głosowe

MF-450 może pochwalić się naprawdę czystym dźwiękiem. Słuchanie na tym  urządzeniu to czysta przyjemność. A odbieranie i odrzucanie połączeń działa jak należy. Kiedy chcemy odebrać połączenie wystarczy powiedzieć YES a kiedy odrzucić NO. Słuchawki są kompatybilne również z Android Wear. Jeżeli chcemy połączyć je z zegarkiem wchodzimy w ustawienia>bluetooth i wybieramy MF-450. Google Music pozwala nam zapisać piosenki na Android Wear więc kiedy nie będziemy mieli dostępu do telefonu możemy puścić muzykę z zegarka.

Wygląd

Tutaj niestety muszę trochę ponarzekać. Słuchawki nie mają standardowego wejścia na wkładki, co uniemożliwia włożenie własnych z innych modeli. Ponadto cała kontrola głośności dźwięku jest przy prawym uchu co przynajmniej mi bardzo przeszkadza bo ciągnie za sobą słuchawkę z lewego ucha co irytuje. Jest jedna rzecz, która moim zdaniem jest niepotrzebna. Chodzi mi o diodę LED. Świeci ona podczas gdy muzyka leci. W dzień w ogóle nie przeszkadza ale wieczorem jest bardzo irytująca.

image

Cena

Cena jak na słuchawki bluetooth z tak czystym dźwiękiem jest bardzo mała. Wynosi ona około 70 zł. Zdarza się, że możecie je kupić taniej na takich serwisach internetowych jak allegro lub OLX.

Podsumowanie

Moim zdaniem słuchawki MF-450 firmy FOREVER to bardzo dobry wybór. Jeżeli biegasz lub uprawiasz sport to te słuchawki są właśnie dla ciebie. Za małą cenę dostajemy świetne urządzenie, które sprawi, że nie będziesz chciał przestać słuchać muzyki.

Słuchawki MF-450 firmy Forever

70 zł
7,8

Dźwięk

9.0/10

Cena

9.0/10

Wykonanie

7.0/10

Funkcje

6.0/10
Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.