Nowego Galaxy s8 zobaczymy już pod koniec marca !

ArtykułNowego Galaxy s8 zobaczymy już pod koniec marca !

Spekulacje na temat wyglądu i parametrów urządzenia przekroczyły bramy internetu już ponad miesiąc temu. Mogliśmy zobaczyć prototyp na YouTubie, a na paru stronach internetowych specyfikację. Możemy powiedzieć, że nic nas już zaskoczyć nie może. Aby napewno ?

Tego dowiemy się już 29 marca.  Smartfon zostanie zaprezentowany na konferencji już za 11 dni a jestem pewien, że tej daty nie może się doczekać wielu fanów i miłośników technologii.

Samsung Galaxy S8 ma być ładniejszy od poprzedników. Ma posiadać ekran o wielkości 5.8” cala, aparat o rozdzielczości 12 megapixeli i ponad 4 GB ramu. Nie wiemy co z tego się potwierdzi jednak niepokoji mnie informacja o baterii. Ma mieć ona pojemnośc 3000 mAH. Jest to mniej niż ma jego poprzednik Galaxy s7 ale Samsung z pewnością wprowadził wiele zmian, które będą miały wpływ na długość życia na jednym ładowaniu.

O wszystkim dowiemy się już niedługo. W specyfikacjach z internetu napewno jest wiele prawdy jednak jestem pewien, że Samsung nas czymś zaskoczy. Na taką niespodziankę musimy jeszcze chwilę poczekać.

Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.