Recenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.

GadżetyRecenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.

Przez pewien okres byłem zwolennikiem toreb. Swojego laptopa umieszczałem tylko w nich. Po jakimś czasie znudziły mi się a przez niemieszczące się w nim rzeczy wyglądały nieschludnie dlatego postawiłem na plecaki. Na poszukiwania miałem wybrać się do pobliskich sklepów handlowych ale jako, że robiłem zakupy na chińskich serwisach zamówiłem go właśnie z takiej strony.

Podejrzanie dobry jak na swoją cenę

Byłem z lekka zaskoczony jego wykonaniem. Dobre umieszczenie kieszeni i duża ich ilość to na pewno duże plusy tego plecaka. Z tyłu umieszczono trzy poduszeczki. Jedna po lewej druga po prawej a trzecia na dole. Poduszeczka na dole posiada małą kieszeń, w której zmieścimy rzeczy takie do których inni nie będą mieli dostępu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że po dwóch tygodniach wciąż odkrywam nowe rzeczy.

Wodoodporny? Oby!

Nie miałem okazji jeszcze przetestować go w deszczu. Wierzę jednak producentowi, że plecak jest wodoodporny. Przykro będzie jeżeli okaże się, że wszystkie urządzenia, które biorę ze sobą nie będą już więcej działać. À propos urządzeń, ten może zmieścić ich naprawdę sporo. Mamy miejsce na laptop o wielkości miedzy 14 a 15.5 cala oraz telefon i PowerBank.

Update : Jednak miałem możliwość przetestowania go w deszczu( w końcu mamy polską wspaniałą jesień) i jak najbardziej jest odporny na deszcz. Nic w środku nie przemokło a sam plecak szybko wysechł.

Czuje się okłamany

Nazwa plecaka brzmi “USB Charging Backpack”. Czy to nie znaczy przypadkiem plecak, który ładuje przez USB ? Oczywiście, ale nie dla sprzedającego. Plecak co prawda ładuje przez USB ale jeżeli podłączymy Power Banka lub inne źródło prądu pod kabel wychodzący w plecaku. Po prawej stronie mamy miejsce na podpięcie kabla USB i wtedy nie musimy trzymać telefonu w plecaku ale może się ładować a my możemy z niego korzystać.

Jak widać mamy miejsce na podłączenie kabla.

Do czego?

Do wszystkiego. Będzie świetnym kompanem pieszych wycieczek do sklepu jak i dłuższych chociażby w góry. Ja osobiście używam go na razie tylko do pracy ale jestem pewien, że spodoba się również bardziej wymagającym użytkownikom. Trudno mówić o funkcjonalności plecaka skoro wiemy do czego służy każdy plecak.

Ps.  Na kilka browarków również znajdzie się miejsce 😉

Czy schowam do niego laptopa?

Przy pierwszym otwarciu plecaka byłem trochę zawiedziony, że będę musiał wkładać laptopa do przegródki z innymi przedmiotami. Jakimś cudem jednak znalazłem ukryte miejsce właśnie na urządzenia do 15,5 cala. Mieści się ono zaraz przy ramionach plecaka. Podczas noszenia go nie wyciągniemy laptopa i nic nie jest w stanie go nam ukraść gdyż jest dobrze schowany.

Mimo, że nie byłem jakoś pozytywnie nastawiony do tego plecaka( jak do wszystkich rzeczy z chin) to spełnił moje oczekiwania. Możliwość schowania do niego tylu przedmiotów jest ułatwieniem jeżeli chodzi o studia czy pracę. Wygląda elegancko więc można go nosić dosłownie wszędzie. Osobne kieszonki na np. portfel, Power Bank czy telefon unika bałaganu w plecaku i przypadkowych rys na urządzeniach.

REVIEW OVERVIEW

Jakość
10
Miejsce
8
Kieszenie
10
Cena
10
Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.
Przez pewien okres byłem zwolennikiem toreb. Swojego laptopa umieszczałem tylko w nich. Po jakimś czasie znudziły mi się a przez niemieszczące się w nim rzeczy wyglądały nieschludnie dlatego postawiłem na plecaki. Na poszukiwania miałem wybrać się do pobliskich sklepów handlowych ale jako, że robiłem...Recenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.