Recenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.

GadżetyRecenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.

Przez pewien okres byłem zwolennikiem toreb. Swojego laptopa umieszczałem tylko w nich. Po jakimś czasie znudziły mi się a przez niemieszczące się w nim rzeczy wyglądały nieschludnie dlatego postawiłem na plecaki. Na poszukiwania miałem wybrać się do pobliskich sklepów handlowych ale jako, że robiłem zakupy na chińskich serwisach zamówiłem go właśnie z takiej strony.

Podejrzanie dobry jak na swoją cenę

Byłem z lekka zaskoczony jego wykonaniem. Dobre umieszczenie kieszeni i duża ich ilość to na pewno duże plusy tego plecaka. Z tyłu umieszczono trzy poduszeczki. Jedna po lewej druga po prawej a trzecia na dole. Poduszeczka na dole posiada małą kieszeń, w której zmieścimy rzeczy takie do których inni nie będą mieli dostępu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że po dwóch tygodniach wciąż odkrywam nowe rzeczy.

Wodoodporny? Oby!

Nie miałem okazji jeszcze przetestować go w deszczu. Wierzę jednak producentowi, że plecak jest wodoodporny. Przykro będzie jeżeli okaże się, że wszystkie urządzenia, które biorę ze sobą nie będą już więcej działać. À propos urządzeń, ten może zmieścić ich naprawdę sporo. Mamy miejsce na laptop o wielkości miedzy 14 a 15.5 cala oraz telefon i PowerBank.

Update : Jednak miałem możliwość przetestowania go w deszczu( w końcu mamy polską wspaniałą jesień) i jak najbardziej jest odporny na deszcz. Nic w środku nie przemokło a sam plecak szybko wysechł.

Czuje się okłamany

Nazwa plecaka brzmi “USB Charging Backpack”. Czy to nie znaczy przypadkiem plecak, który ładuje przez USB ? Oczywiście, ale nie dla sprzedającego. Plecak co prawda ładuje przez USB ale jeżeli podłączymy Power Banka lub inne źródło prądu pod kabel wychodzący w plecaku. Po prawej stronie mamy miejsce na podpięcie kabla USB i wtedy nie musimy trzymać telefonu w plecaku ale może się ładować a my możemy z niego korzystać.

Jak widać mamy miejsce na podłączenie kabla.

Do czego?

Do wszystkiego. Będzie świetnym kompanem pieszych wycieczek do sklepu jak i dłuższych chociażby w góry. Ja osobiście używam go na razie tylko do pracy ale jestem pewien, że spodoba się również bardziej wymagającym użytkownikom. Trudno mówić o funkcjonalności plecaka skoro wiemy do czego służy każdy plecak.

Ps.  Na kilka browarków również znajdzie się miejsce 😉

Czy schowam do niego laptopa?

Przy pierwszym otwarciu plecaka byłem trochę zawiedziony, że będę musiał wkładać laptopa do przegródki z innymi przedmiotami. Jakimś cudem jednak znalazłem ukryte miejsce właśnie na urządzenia do 15,5 cala. Mieści się ono zaraz przy ramionach plecaka. Podczas noszenia go nie wyciągniemy laptopa i nic nie jest w stanie go nam ukraść gdyż jest dobrze schowany.

Mimo, że nie byłem jakoś pozytywnie nastawiony do tego plecaka( jak do wszystkich rzeczy z chin) to spełnił moje oczekiwania. Możliwość schowania do niego tylu przedmiotów jest ułatwieniem jeżeli chodzi o studia czy pracę. Wygląda elegancko więc można go nosić dosłownie wszędzie. Osobne kieszonki na np. portfel, Power Bank czy telefon unika bałaganu w plecaku i przypadkowych rys na urządzeniach.

REVIEW OVERVIEW

Jakość
10
Miejsce
8
Kieszenie
10
Cena
10
Daniel Walas
Daniel Walashttp://danielwalas.pl
Zafascynowany technologią i gadżetami bloger z Wrocławia.
Przez pewien okres byłem zwolennikiem toreb. Swojego laptopa umieszczałem tylko w nich. Po jakimś czasie znudziły mi się a przez niemieszczące się w nim rzeczy wyglądały nieschludnie dlatego postawiłem na plecaki. Na poszukiwania miałem wybrać się do pobliskich sklepów handlowych ale jako, że robiłem...Recenzja Tigernu USB Charging Backpack. Plecak do wszystkiego.
WordPress PopUp Plugin