Co zrobić gdy mamy problem z kontrolerem oraz bugami w Fifa18

Jest kilka rozwiązań na pojawiające się czasem w Fifa 18 bugi oraz problemy z kontrolerem. Ostatnio zdarzyło mi się, że wszystkie przyciski na kontrolerze zostały zastąpione przez Y. W poszukiwaniu rozwiązania przeczesałem mnóstwo forów dotyczących tej gry i oto moje podsumowanie, co należało by zrobić jeżeli zdarzy nam sie podobna sytuacja.

Usunięcie z folderu “Moje dokumenty > Fifa 18” pliku fifapadconfig lub buttonDataSetup

Drugą, opcją jeżeli ta nie pomoże to stworzenie nowego użytkownika Windows. Uszkodzone rejestry na poprzednim użytkowniku mogły spowodować błędy kontrolera.

Stworzenie nowych ustawień w Fifa. Po wejściu do gry pierwsze okno, które nam się pojawi to wczytanie domyślnych ustawień. My usuwamy dotychczasowe i tworzymy nowe. Wybieramy nową nazwę i tak jak za pierwszym razem wybieramy ulubiony klub.

Ostatnią deską ratunku jeżeli poprzednie rozwiązania nie pomogą to reinstall aplikacji Origin oraz Fify 18.

Daniel Walashttp://mytechworld.pl
Zafascynowany technologią i kryminałami bloger z Wrocławia. Moją pasją jest sport, muzyka oraz kawa z rana. Uwielbiam piesze wycieczki, najlepiej w góry. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć pisz maila.

Dodaj komentarz

Warto przeczytać:

Wywołanie Google Asystent za pomocą jednego przycisku w Samsung Galaxy S8...

To co najbardziej denerwowało mnie w moim urządzeniu to niepotrzebny przycisk Bixby. Często mylił mi się z przyciskiem włączania/wyłączania a z samego...